top of page
Recycled Paper
Recycled Paper

הניוזלטר של הסטודיו

עדכונים // מתכונים // ודברים חשובים

summer time

טיפים לקראת הקיץ, ממתיקים מלאכותיים ועדכוני סטודיו


חופשת הקיץ כבר כאן ואווירת החופש ממש באוויר. אבל אין זה אומר שמוותרים על עצמנו, על האימונים הקבועים, על השקט שהתרגול נותן לגופנו ולנו אנו.
מקדישה את הניוזלטר הנוכחי לקצת טיפים לקראת הקיץ, על טיפים בתזונה נכונה- הפעם- על ממתיקים מלאכותים וקצת עדכוני סטודיו.

עונת הקיץ הינה עונה המרובה באירועים, מסיבות, חופשות ובילויים בחוף המלווים בשפע של מאכלים מפתים ומענגים. מה עושים על מנת להמשיך את תהליך הירידה במשקל בצורה מאוזנת ולאפשר לנו להנות מהמפגשים החברתיים היציאות והבילויים?
 

אז ראשית, עלינו לשמור על סדר כשהיום מאורגן מבחינת אוכל, חופש הבחירה בידינו, אנו בוחרים לאכול את מה שאנו רוצים ולא מגיעים למצב של ברירת מחדל ואכילה של "מה שיש". עלינו להימנע מלהגיע למצבי רעב קיצוניים בהם קשה לשלוט על הכמות וסוג המזון הנאכל.

שנית, לעיתים, בגלל עומס החום מעדיפים פירות על פני ארוחות מלאות מתוך תחושת קלילות וניסיון להרוות את הצימאון, יש לזכור שהפירות אכן בריאים ומזינים, מכילים ויטמינים ומינרלים רבים, אך.. עשירים מאוד בסוכרים פשוטים ובכמות של יותר מ 2 מנות ליום הם מהווים תוספת נכבדת של קלוריות. והם אינם תחליף לארוחה המכילה את כל אבות המזון.

שלישית, הקפדה על שתייה מרובה רצוי וכדאי להרבות בשתיית מים. בקיץ הגוף מאבד הרבה נוזלים ועליתים אנו מפרשים את תחושת הצמא כתחושת רעב. במצב כזה נמשיך לאכול ללא הגעה לתחושת שובע כי הגוף בעצם זקוק לנוזלים.

רביעית, חשוב לשמור על שגרת פעילות גופנית קבועה במהלך השבוע.פעילות זו מאפשרת לאזן חריגות בלתי נמנעות מעצם השינויים של אכילה בחוץ. את הצורך במשהו מתוק, צונן וקר אפשר לספק בגלידות דלות שומן, גלידה סורבה, יוגורט וקרטיבים על פני גלידות עתירות שומן, מילקשייקים ועוגות.בנסיעות לחופשות יש להצטייד מראש. הצטיידו מבעוד מועד בחטיפים משלכם, חטיפי בריאות ונשנושי פירות וירקות עדיפים על פני החטיפים עתירי הקלוריות שיציעו לכם במטוס למשל. במהלך הטיסה הקפידו לקום כל חצי שעה לשתות 2 כוסות מים לפחות.


להמשך קריאה בבלוג:

https://www.pilatesandmore.co.il/post/2019/06/29/%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%93%D7%94-%D7%A9%D7%A8%D7%91%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%A7%D7%99%D7%A5




 ממתיקים מלאכותיים
תחליף סוכר הוא תוסף מזון שטעמו מתוק אך כמות האנרגיה שבו קטנה מזו של סוכר.
חלק מתחליפי הסוכר הינם טבעיים ואחרים הם מלאכותיים.קיימים 2 סוגים שונים של תחליפי סוכר: ממתיקים בעלי ערך קלורי וממתיקים מלאכותיים, ממתיקים כמעט ללא ערך קלורי, המיוצרים באופן סינתטי. ישנם שני יתרונות עיקריים לשילוב של מספק ממתיקים במוצר מזון: הטעם והעלות.צירוף של ממתיקים מלאכותיים יכול להביא למתיקות גדולה יותר בשימוש בכמות קטנה יותר של מתיקים. חסכון רב בכסף לחברות המזון. 

אך...

שילוב ממתיקים שונים לא נבדק מחקרית ולא ברור מה קורה לחומירם המעורבבים במוצרי המזון ומה קורה בגופנו בעקבות צריכתם.
הפרדוקס בשימוש בממתיקים מלאכותיים- ככל שצורכים יותר, מתמכרים יותר, משמינים יותר. 
השימוש בממתיקים מלאכותיים עולה, אך יחד עם זאת, בניגוד למצופה, ישנה עלייה גוברת במשקל בעולם המערבי. 
חוקרים אמריקאים העלו חשד כי דווקא השימוש בממתיקים המלאכותיים מחמיר את היקף ההשמנה.

מדוע? אתם בטח שואלים..
בשימוש בממתיקים מלאכותיים, הגוף מקבל מסר מבלבל- עם הזיהוי הטעם המתוק בפה, מעוררות המערכות הביולוגיות המכינות את הגוף לקבלת פחמימות. 
טעם מתוק שאינו מכיל פחמימות (כמו בשימוש בממתיקים מלאכותיים אלו), משבש את תחושת השובע, מעלה את תחושת הרעב והרצון לאכול ולכן משבש את הבקרה על צריכת המזון וזו עולה. 

להמשך קריאה בבלוג- https://www.pilatesandmore.co.il/post/2019/06/29/%D7%9E%D7%9E%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%9C%D7%90%D7%9B%D7%95%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D





עדכונים ותזכורות מהסטודיו:

*שיעורים חדשים במערכת שעות*
אז כפי שהתעדכנתם ושמתם לב נוספו שיעורים חדשים ומדריכות חדשות למערכת- להלן השינויים:
ימי א בוקר 8:00,9:00- חן
ימי ב בוקר 8:30,9:30- עמית
ימי ד 8:30- מור
ימי ו 8:00, 9:00- מור
ימי ו- פעם בשבועיים 16:30- מור/שני

ימי ב 17:30,18:30,19:30- גילה
ימי ג 18:00,19:00- נעה
18:30, 19:30, 20:30- שני

מוזמנים לשריין מקום מראש דרך האפליקציה

השיעורים יתקיימו במידה ויהיו מספיק נרשמים לשיעורים. בבקשה הירשמו מראש כדי שלא סתם נסיר מהמערכת שיעורים שכן רלוונטים עבורכם.
במידה ותרצו רישום קבוע, אנא עדכנו אותי.


**ביטולים**
מזכירה לכם שמדיניות הביטול היא 24 שעות מראש אחרת השיעור מחויב. גם במידה ואתם לא מגיעים לשיעור, אנא עדכנו אותי בהקדם (במידה והשיעור יתמלא במקומך, לא תחויב/י על השיעור. ומעבר לכך שאנחנו המדריכות מחכות לכם בשיעורים, נשמח לדעת אם אתם אכן לא מגיעים). שימו לב שלחלקם יש שיבוץ קבוע- שיבוץ קבוע מחייב את נוכחותכם הקבועה בשיעורים אלו!!! מתאמנים שלא יגיעו למועד שיבוץ הקבוע שלהם, ייאלצו לרדת מהשיעור הזה ולמצוא חלופות! 
לא פייר לשריין מקום מראש ויום לפני לבטל כל פעם מחדש.


**רמות לשיעורים**
מפנה את תשומת לבכם שוב לרמות השיעורים- כוכבית אחת- מתחילים, כוכבית פלוס- מתחילים פלוס,  2 כוכביות- בינוני, 2 כוכביות פלוס- בינוני פלוס, 3 כוכביות- מתקדמים. 
שימו לב שאתם נרשמים לשיעור המתאים לכם

(אם אינכם בטוחים, אנא התייעצו עימנו).


 **קבוצת הווצאפ**
רוצה להזכיר ולהדגיש כי מטרת הקבוצה זו הינה עדכונים שלי בדבר שיעורים שהתפנו בדקה ה 90. הודעות ועדכונים.


 **רשימת המתנה**
כפי שאתם כבר יודעים, במידה וקיים שיעור במערכת שהינו מלא, ניתן להירשם לרשימת המתנה. ברגע שמתפנה מקום- אני/המערכת עצמה שולחים לרשומים בהמתנה הודעה- ההודעה אומרת שניתן להירשם כעת כי התפנה. זה שאתם רשומים בהמתנה לא אומר שאם מתפנה אתם רשומים לשיעור אוטומטית- יש צורך ברישום עצמאי שלכם שוב לשיעור.

 **שיעורים משולבים-רפורמר וכסא**
המערכת השתנתה במלל של השיעורים- השיעורים מופיעים בסוג המכשיר של השיעור-
שיעורי כסא
שיעורי רפורמר
שיעורים משולבים- כסא+רפורמר.
מיקום השיעור יופיע תמיד באנגלית

(איפה שהשיעור יתחיל - chair/reformer).
אם לא בטוחים סמסו לי :)

חשוב לי שוב להדגיש כי מי שמאוד לא מעוניין בשיעור כסא- יכול לראות זאת מראש במערכת ולשנות את השיבוץ באותו שבוע, או שיכול לפנות אלי אישית ונמצא פתרון יחד לעניין.


 **קבוצת הנערות**

קבוצת הנערות ממשיכה גם בקיץ למי שמעוניינת גילאי 12-15:
ימי ב 17:30
ניתן כמובן להגיע לשיעור ניסיון ולהתרשם.
 

 **עמידה בזמנים**
מבקשת בכל לשון של בקשה להגיע בזמן לשיעורים.
זמן שיעור אורך 55 דק. נקפיד על זה מאוד כעת- להתחיל בזמן ולסיים בזמן. אנא עזרו לנו בזה. איחורים לשיעור, מסיחים את דעת המדריכה ואת שאר המתאמנים. תודה!


 **גרביים**
מתזכרת כי השיעורים בסטודיו מתקיימים עם גרבי פילאטיס נגד החלקה בלבד.
אפשר כמובן לרכוש עצמאית או בסטודיו.
לא תתאפשר כניסה לשיעורים ללא גרביים נגד החלקה.


**תמיכת תזונתית** 
שמחה לעדכן כי ממשיכה להעניק סיוע ותמיכה תזונתית ללקוחות הסטודיו בלבד. התוכנית משלבת סיוע תזונתי לירידה במשקל ו/או לשינוי הרגלי חיים, מעקב משקל ואחוזי שומן. עבודה קבוצתית או אישית (בהתאם לצרכים האישיים של כל אחד).
🥑🍳🍎🍋🥜🥒🍆
הסיוע כרוך בתשלום.

מוזמנים ליצור עימי קשר לקבלת פרטים יותר מפורטים. 


 **חופשת הקיץ**
אז רובכם נוסעים, מבלים, עם הילדים... תעשו חיים ותבלו. רק.. אל תשכחו גם להתאמן- פעם בשבוע- זה ממש המינימום- מצאו שעה בשבוע בשביל עצמכם- לא נראה לי מותרות!
ובכל אופן אם לא מגיעים, אנא דאגו לבטל בזמן את השיעורים. 
בעיקר עכשיו בתקופת הקיץ שיש הרבה שינויים, בבקשה תעדכנו מראש- יש לכם אפשרות דרך האפליקציה ב"שיעורים שלי" לראות את השיעורים הקבועים שלכם כמעט חודש וחצי קדימה- אז אפשר לעשות מאמץ לבטל מראש ולא יום לפני. יקל עלי ועל השאר בסידור המערכת מחדש.
 שימו לב כי יתכנו צמצומים בשיעורים בהתאם לדרישה בחופשה.


**חניה**

נושא רגיש, ובכל זאת.. ממליצה לא לחנות באדום לבן.

לא תמיד יש פקחים, אבל רק בשביל הפעם שכן יגיע.. לא הייתי לוקחת את הסיכון. יש מספיק חניה בנחל אלכסנדר, נחל איילון ונחל הדס. ואפשר, למקומיים, להגיע ברגל- קצת תנועה תעשה רק טוב!!

אז כל שנותר הוא.. להירשם לשיעורים!!!!!
בקשות, שאלות, תהיות...מוזמנים ליצור קשר או לסמס לי.

שבוע טוב

💗💗💗
מור


bottom of page