הנחיות למתאמנים עם החזרה לסטודיו

עודכן: 13 במאי 2020

הי לכם, אז קודם כל חייבת לומר לכם תודה על הסבלנות והרצון להמשיך להתאמן, לאלו שהצטרפו אלי בזום בתקופה הזו, היה לי כ"כ כיף לראות אתכם בתנועה ורוצים בזה. אז תודה על השיתוף פעולה שלכם! וכעת...הרגע שכולנו חיכינו לו מגיע וביום ראשון נפתח מחדש את הסטודיו שלנו! כמה אנחנו מתרגשות מ 1-100??? 20,000 לפחות!! בהתאם להנחיות (המשתנות כמעט מידי יום), נחזור לאימונים בסטודיו תוך שמירה על הבריאות: (ההסברים המפורטים ישלחו אליכם במסמך מצורף- חשוב שתקראו היטב- שתבינו את הנהלים החדשים ובינתיים כאן רושמת תקציר): א. לוח השיעורים התעדכן, אין כרגע שיבוצים קבועים ולכן עליכם להירשם עצמאית.

ב. ניתן להירשם כבר עכשיו לשיעורים בשבוע הקרוב בלבד

ג. כל שבוע תתעדכן מערכת חדשה (בהתאם לביקוש), עד שנחזור, בהדרגה לשגרה הקודמת.

ד. החל מיום א ולמשך השבוע הקרוב, ישתתפו 5 מתאמנים בשיעור (בהמשך יותקנו מחיצות בין המכשירים ויאפשרו 6 מתאמנים בכל שיעור בשלב הזה).

ה. בהתאם לביקוש, יתקיימו שיעורים מוקצים למתאמנים שהם נחשבים אוכלוסייה בסיכון (מעל גיל 65 ועם רקע בריאותי), כמו כן יישארו גם שיעורי זום עבורם במערכת (בתשלום). עקבו אחרי האפליקציה.

ו. תזכורת: אולם A- נחל אלכסנדר 3. אולם B- נחל אלכסנדר 5.

ז. יש להוריד את האפליקציה- למי שלא היתה פעילה בתקופה זו ולהירשם עצמאית. תזכורת: שם משתמש: מייל אישי. סיסמא: נייד- ללא 3 ספרות ראשונות אפשר להוריד: באפל: https://itunes.apple.com/il/app/pilates-more-mwr-sbt-bzl-l/id1183709837?mt=8 בגוגל סטור (אנדרואיד): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.weekin.pilatesandmoreולפרטים ההיגייניים: 1. אנא הקפידו על מסכה (ניתן להורידה רק בזמן התרגול). 2. לפני כל שיעור תשלח לכם הודעה באפליקציה שם תצטרכו לחתום על הצהרת בריאות מדי שיעור. 3. בכניסה- מדידת חום (לא יורשה מתאמן להיכנס אם חום גופו מעל 38 מעלות צלזיוס). 4. לפני ואחרי כל שיעור ידיים- ניקוי ידיים בסבון ומים או אלכוג'ל. 5. חובה לכל מתאמן להגיע עם מגבת אישית, בקבוק מים וגרבי פילאטיס (סגורות באצבעות). 6. בסיום השיעור- ניקוי יסודי וחיטוי כל מכשיר. 7. משך שיעור יהיה 50 דק, 10 דק יוקצו לניקוי המכשירים ויציאה זריזה מהשיעור כדי למנוע התקהלות מהשיעור הבא העתיד להיכנס. לא תורשה כניסה של השיעור הבא בזמן שהשיעור הקודם עדיין פעיל. אנא הקפידו על עמידה בזמנים! כמו בכל מעבר למצב חדש ולא מוכר, נדרשת מכולנו גמישות וסבלנות. מבטיחה שבהדרגה נחזור לשגרה הישנה והטובה. אני מאמינה בכל ליבי שלפעילות הגופנית בכלל, ולפילאטיס בפרט, יש השפעה מיטיבה על בריאותנו ועל מערכת החיסון. לכן כדאי וחשוב לחזור ולהתאמן. לכל שאלה מוזמנים לפנות אלי- מור- 0522188134 ולמי שפספס או בחר לפספס את כל העדכונים שהיו בתקופה זו- מוזמן להיכנס לאתר של הסטודיו ולהתרשם מטיפים ושיעורי און ליין פעילים במיוחד עבורכם: https://www.pilatesandmore.co.il/ מבטיחה שאנחנו נעשה הכל כדי שיהיה לכם כיף וקל לחזור. נחכה לכם ביום א בסטודיו! 💗💗💗💗

בהמשך הפוסט מצורף- טופס חתימה על הצהרת בריאות- למי שלא מצליח דיגיטלית באפליקציה, ואת התקנון וכל ההנחיות מפורטות. שיהיה בהצלחה


הצהרת בריאות:


הצהרת קורונה אתר חדש
.pdf
Download PDF • 62KB


הנחיות ותקנון:


הנחיות למתאמנים- מאי 2020
.pdf
Download PDF • 103KB

פוסטים אחרונים

הצג הכול