הנחיות לאוכלוסייה בסיכון לקראת החזרה לסטודיו

עודכן: 10 במאי 2020

לכל מי שבקבוצת הסיכון כמה הנחיות: במסגרת הרכבת המערכת החדשה, הקציתי במערכת מס אופציות אפשריות לאוכלוסיה בסיכון וגם למי שסתם קצת חושש עדיין לצאת מהבית ולהגיע לסטודיו: א. שיעורים רק לאוכלוסיה בסיכון: שיעור קבוע, קבוצה קבועה, שעה קבועה במערכת. אם יהיה ביקוש השיעורים ימשיכו להתקיים. עקבו אחרי האפליקציה והירשמו במידת הצורך. ב. שיעורי זום: שיעורי האון ליין ימשיכו להתקיים מסלון ביתי וביתכם למי שעדיין לא רוצה להגיע פיזית לסטודיו - עד 10 משתתפים בשיעור ובעלות כשיעור רגיל בסטודיו. ג. מחיצות שקופות סטיריליות: יותקנו בהמשך בין המיטות- למי שרוצה להיות בטוח בשהייה שלו המופרדת בשיעור ממתאמנים אחרים.

ד. שיעורים פרטיים: למי שמרגיש בטוח יותר להתאמן באופן פרטי בסטודיו, אופציה זו יכולה בהחלט לסייע במניעה להיות בחלל אחד עם עוד מתאמנים. ההחלטה שלכם כמובן, אתם מוזמנים להגיע לכל שיעור שתרצו (ברמה המתאימה לך כמובן), אבל כמובן זה דעו שזה על אחריותכם. קחו בחשבון שאני עושה את המקסימום, בהתאם להנחיות משרד הבריאות, על מנת שתרגישו בטוחים בהגעכם לאימון בסטודיו. אז בהחלט לשיקולכם ומה שמרגיש לכם נכון. מבחינתכם, אין הנחיות שונות משאר המתאמנים בכל הקשור להגעה לשיעור.

אם תשקלו לעשות שינויים זה מובן לגמרי.


זכרו שהקורונה כאן כדי להישאר, אל תזניחו את הפעילות הגופנית בימים אלו ועשו את ההתאמות הדרושות כדי להמשיך להיות בתנועה ולשמור על כושר וחוסן בריאותי.

שנחזור לשגרה נעימה ובטוחה מחכה לראותכם בקרוב! מור


פוסטים אחרונים

הצג הכול